Birlik Mah. 444. Cad. No: 10/A ÇANKAYA/ANKARA
trende

Altındağ Soğuk Hava Deposu

Altındağ Soğuk Hava Deposu

 Altındağ soğuk hava deposu & soğutma sistemleri & soğuk hava deposu firmaları & soğuk hava deposu yapanlar & soğuk hava deposu tamiri & soğuk hava deposu servisi 

Netiş Soğutma Olarak Kurulduğumuz 1980 yılından bu yana güvenle Türkiye’nin her iline hizmet vermekteyiz.Uzman ekibi ile birlikte endüstriyel mutfak ekipmanlarından, soğuk hava depolarına, tezgah altı buz makinalarından her türlü endüstriyel soğutma sistemlerinin kurulumuna kadar teknik arzalarının çözümüne de faaliyetlerine ekleyerek kalitesinden ödün vermeden günümüze kadar gelmiştir.

Telefon : (0532) 636 53 09

Toplam Kalite Yönetimi prensibi ile birlikte hizmetlerine devam eden Netiş Soğutma, müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutarak öncü, yenilikçi ve güvenilir firma olmayı başarmıştır. İşletme prensibimiz, müşterimizin ürünlerinin olabilecek en iyi kalitede hizmet vermektedir. Müşterilerimize, soğutma ve teknik gereksinimleri üzerine danışmanlıktan montaja bütünlük arzeden bir hizmet sunulmaktadır.  Sıfır ürünlerde verilen garanti süresi ile eşit sürede ikinci el makinelerimize de garanti taahhüt edilerek müşterilerimize yüksek kalitede ürünlerimizle minimum maliyette maksimum fayda sağlanmaktayız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonTIKLA HEMEN ARA